IMG 74953 жовтня 2017 року у смт. Воловець працівники про-лайф організації "Сім'я і життя" та о. Роман Ісайський разом з вірниками греко-католицької парафії у Воловці, провели молитовну акцію "Марш за життя" на захист ненароджених дітей.

Подібні акції проводять члени міжнародного руху Pro life (За життя) в цілому світі, а також в Україні та на Закарпатті. Метою акцій є привернути увагу людей до проблем аборту та наслідків, які відбуваються після нього.

У гірському селищі Воловець Марш був проведений вперше.

Учасники зустрілись в центрі і разом з плакатами та флаєрами, які роздавали перехожим, пішли до Воловецької районної лікарні. Бо саме там, в гінекологічному відділенні, відбувається переривання вагітності. Біля лікарні спільно молились за ненароджених дітей, жінок, чоловіків, лікарів та всіх хто був причетний до аборту. На закінчення до учасників Маршу звернулись священники, лікар акушер-гінеколог та представники Організації "Сім'я і життя". Вони наголосили, що з моменту зачаття дитина отримує душу і тільки Господь вправі вирішувати скільки цій Людині жити. Закликали присутніх та медичний персонал переконувати жінок не робити цей тяжкий гріх, а якщо вже зробили, то покаятись, бо "Господь милосердний і Він є любов". Було також наголошено на тому, що аборт не вирішує проблему, але навпаки. Бо після нього у жінки наступає так званий постабортний синдром(ПАС), а родина та наступні народжені діти переживають так званий синдром уцілілих від аборту (СУВА). Часто бувають випадки, коли жінка після невдалого аборту стає неплідною, має психічні розлади. Якщо аборт вже відбувся, за допомогою можна звертатись в організацію "Сім'я і життя", де працюють у різних напрямках і надають допомогу жінкам, які переживають ПАС, неплідним подружнім парам та надають духовну, психологічну та матеріальну допомогу жінкам, які мають кризову вагітність.

На прикінці акції всі присутні зав'язали декілька десятків голубих та рожевих бантиків на деревах лікарні як символ ненароджених дівчаток та хлопчиків.

Організатори оголосили, що Марш за життя у Воловці планують проводити щороку.

ГО "Сім'я і життя"

IMG 7512

IMG 7495

IMG 7481

IMG 7473

IMG 7456

IMG 7454