DSC 15037 квітня 2017 р. бібліотекарі спільно з громадською організацією „Сім’я і життя” запросили учнів ЗОШ №10 (9-х та 10 кл.)  на валеолекторій „Здоров’я – цінність нашого життя”.

Під час лекції присутні переглянули відеофільм про розвиток дитини від зачаття до народження, мали можливість потримати в руках макет маленької, але вже людини (якій усього 9 тижнів).  Після перегляду Костка Арнольд (лікар-гінеколог) прокоментував побачене. Бесіда йшла про статеву зрілість та наслідки ранніх статевих стосунків, сім'ю, морально-духовний аспект переривання вагітності.

DSC 1509Підлітки почули інформацію про розвиток ембріона у лоні матері. Пані Адріана Добош поінформувала присутніх про діяльність ГО "Сім'я і життя", про допомогу, яку надають представники ГО, про  "Вікно життя" та телефон довіри, відповідала на запитання молоді.

На завершення бібліотекар читальної зали Товтин Алла звернула увагу на виставку „Здоров’я – цінність нашого життя” де презентуються книги та періодичні видання з медицини, спорту. Біля виставки звернули увагу на ай-стопер вітамін С, його ще називають – феноменом природи. Який зміцнює імунітет, піднімає настрій, покращує зір та ін.

Пригостили всіх присутніх  вітамінами та фруктами.

У Всесвітній день здоров'я колектив дитячої бібліотеки бажає всім своїм читачам – бути здоровими і життєрадісними!

Джерело - http://muk-cdb.blogspot.com